Публічне громадське обговорення Проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування»

Публічне громадське обговорення

Проводить обговорення Лохвицька районна державна адміністрація.

Питання обговорення: визначення оптимальних шляхів реформування системи державного управління автомобільними дорогами на основі гармонійного поєднання принципів централізованого управління автомобільними дорогами, розширення повноважень і посилення відповідальності місцевих органів влади за управління автомобільними дорогами місцевого значення. Збереження та забезпечення ефективного функціонування автомобільних доріг, їх розбудова  для забезпечення транзитних перевезень і безпеки дорожнього руху.Передача автомобільних доріг місцевого значення у комунальну власність на регіональний рівень та у подальшому на базовий рівень.

Дія прийнятих рішень поширюватиметься на органи місцевої влади.

Реалізація даної Концепції дасть змогу забезпечити належний транспортний зв’язок автомобільними дорогами державного значення між населеними пунктами держави та відповідними промисловими регіонами. Вирішується проблематичне питання автомобільних доріг місцевого значення: автобусне сполучення між сільськими населеними пунктами.

Публічне громадське обговорення проекту розпорядження «Деякі питання реформування системи державного  управління автомобільними дорогами загального користування» відбудеться 27 серпня 2014 року о 10.00 год   в Лохвицькій районній державній адміністрації  (малий зал РДА).

Консультації надаються за адресою: м. Лохвиця вул.. Перемоги,1

Відповідальна особа: ШИЯН Микола Олексійович,

Номер телефону за яким проводяться консультації: 3-11-32

Срок  і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

29 вересня 2014 року

Протокол обговорення