Р о з’я с н е н н я щодо можливості отримання військовослужбовцями, які беруть участь в антитерористичній операції, у власність земельних ділянок, а також інформацію про процедуру надання земельних ділянок та оформлення права власності на них

Р о зя с н е н н я

«Військовослужбовці, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції та громадяни – члени родин загиблих військовослужбовців, які брали участь у цій операції, можуть отримати у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва та ведення особистого селянського господарства.

З метою отримання громадяни зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності, з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції, звертаються до органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи  комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених ст. 122 Земельного кодексу України з клопотанням.

У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначені бажане місце розташування земельної ділянки.

При зверненні військовослужбовців (членів родин загиблих військовослужбовців), з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо) відділами (управліннями) Держземагентства у районах (містах) буде надано всебічну консультативну допомогу щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.»