Телефонний довідник

Версія для друкуВерсія для друку

Список телефонів райдержадміністрації

станом на 20.09.2018

 

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

 

Посада

 

Службовий

телефон

 

 

РЯЗАНОВ

Володимир Володимирович

голова Лохвицької

райдержадміністрації

3-16-53

Заступники голови

 

ПАПІРНЕНКО

Ольга Іванівна

перший заступник голови

райдержадміністрації

3-18-31

 

ЄСІКОВ

Олександр Олександрович

заступник голови

райдержадміністрації

3-11-32

 

 

ВЛАСЕНКО

Алла Миколаївна

керівник апарату

райдержадміністрації

3-17-32

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ  РОБОТИ ТА УПРАВЛІННЯ  ПЕРСОНАЛОМ

 

СОВА

Вікторія Вікторівна

начальник

3-16-67

 

ФОНТА

Лілія Олексіївна

 

 

вакансія

 

головний спеціаліст

(по роботі зі зверненнями громадян)

приймальня райдержадміністрації

 

спеціаліст

 

3-15-90

 

 

ЗАГАЛЬНИЙ  ВІДДІЛ

 

ФИРСА

Оксана Петрівна

начальник

загального відділу

3-10-70

 

 

ДИМНИЧ

Юлія Петрівна

 

ГРИЩЕНКО

Тетяна Миколаївна

головні спеціалісти

загального відділу

3-15-85

Головний спеціаліст апарату райдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи)

 

МАКОВЕЦЬКА

Юлія Василівна

головний спеціаліст

 

3-18-72

ЮРИДИЧНИЙ СЕКТОР

 

ПОНОМАРЕНКО

Вадим Миколайович

завідувач

3-16-60

Головний спеціаліст апарату райдержадміністрації

(з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

 

ГУСЕНКО

Тетяна Олексіївна

 

головний  спеціаліст

 

 

3-26-74

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ (вул.Перемоги, 1, 3-й поверх, ліве крило)

 

 

ДІГТЯР

Оксана Михайлівна

начальник відділу

3-37-54

 

 

БУКАТЮК

Ольга Вікторівна

головний спеціаліст

3-22-49

 

МОРОЗ

Олександр Володимирович

Головний спеціаліст

 

 

ВІДДІЛ ФІНАНСОВО – ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

ТАРАСЕНКО

Людмила Віталіївна

 

КУЩ

Юлія Борисівна

начальник відділу

 

головний спеціаліст

3-25-44

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

 

 

ЯКІВЕЦЬ

Іван Петрович

начальник

3-12-40

 

НОРКА

Оксана Миколаївна

головний спеціаліст

3-12-40

СЕКТОР МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ЖКГ ТА БУДІВНИЦТВА

 

БАТЕЧКО

Юрій Олександрович

завідувач

3-27-45

 

ЛЕПСЬКА

Дарія Леонідівна

головний спеціаліст

3-16-36

СЕКТОР У СПРАВАХ СІМ′Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

КОВАЛЕНКО

Вікторія Іванівна

завідувач сектору

3-12-72

 

ЯБЛУНІВСЬКИЙ

Володимир Михайлович

Головний спеціаліст

3-12-72

                                                               СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

 

ВЛАСОВА

Світлана Миколаївна 

начальник служби у
справах дітей

3-14-47

 

БАЙРАК

Оксана Іванівна

 

головний спеціаліст 

 

3-26-41 

 

 

ЯБЛУЧАНСЬКА

Олена Василівна

завідувач сектору  з питань усиновлення, опіки та піклування

3-26-41

 

вакансія

 

головний спеціаліст 

 

 

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ

 

ВАСИЛЕНКО

Тетяна Петрівна

начальник

3-19-81

Головні спеціалісти (з питань цивільного захисту)

 

КРАВЧЕНКО

Анатолій Андрійович

 

ВЕРХОВСЬКА

Наталія Миколаївна

головні  спеціалісти

 

 

3-12-65

 

 

Сектор з питань надання адміністративних послуг

 

ОЛІЙНИК

Вікторія Владиславівна

завідувач

3-38-12

 

СЛІПЧЕНКО

Валентина Олексіївна

адміністратор

3-38-12

 

ПОПАДИНЕЦЬ

Анна Олександрівна

державний реєстратор

3-22-57

 

ЛОБОДА

Віталія Олександрівна

державний реєстратор

3-22-57

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

 

МАРЧЕНКО

Сергій Миколайович

 

начальник відділу культури і туризму

3-13-53

 

ПЛЮЙКО

Наталія Вікторівна

головний спеціаліст відділу культури і туризму

3-12-71

3-14-63

ФІНАНСОВЕ  УПРАВЛІННЯ

 

КЛИМЕНКО

Тетяна Станіславівна

начальник фінансового

управління

3-13-50

 

 

КРОЛІВЕЦЬ

Світлана Юріївна

заступник начальника

3-11-61

3-14-89

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ І СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

 

ІНДЕНКО

Наталія Олексіївна

начальник управління

праці та соціального захисту населення

 

3-11-02

 

 

ЄРМІЛОВА

Ольга Григорівна

Заступник начальника управління

 

 

3-16-76

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

ЯКОВЕНКО

Тетяна Володимирівна

в.о.начальника відділу

3-12-45

УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

 

ЮЩЕНКО

Наталія Іванівна

начальник управління

3-18-58

3-14-04 (прийм)

 

РІПКА

Тетяна Василівна

заступник начальника управління

3-17-43

 

Наверх ↑