Телефонний довідник

Версія для друкуВерсія для друку

Список телефонів райдержадміністрації

станом на 06.06.2017

 

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

 

Посада

 

Службовий

телефон

 

 

РЯЗАНОВ

Володимир Володимирович

голова Лохвицької

райдержадміністрації

3-16-53

Заступники голови

 

ПАПІРНЕНКО

Ольга Іванівна

перший заступник голови

райдержадміністрації

3-18-31

 

ЄСІКОВ

Олександр Олександрович

заступник голови

райдержадміністрації

3-11-32

 

 

ВЛАСЕНКО

Алла Миколаївна

керівник апарату

райдержадміністрації

3-17-32

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ  РОБОТИ ТА УПРАВЛІННЯ  ПЕРСОНАЛОМ

 

СОВА

Вікторія Вікторівна

начальник

3-16-67

 

Фонта

Лілія Олексіївна

головний спеціаліст

 

 

спеціаліст

3-15-90

 

вакансія (на період соціальної відпустки)

 

ЗАГАЛЬНИЙ  ВІДДІЛ

 

ФИРСА

Оксана Петрівна

начальник

загального відділу

3-15-85

 

 

вакансія (на період соціальної відпустки)

 

головний спеціаліст

загального відділу

3-15-85

 

ДИМНИЧ

Юлія Петрівна

головний спеціаліст

загального відділу

3-15-85

Головний спеціаліст апарату райдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи)

 

МАКОВЕЦЬКА

Юлія Василівна

головний спеціаліст

 

3-18-72

ЮРИДИЧНИЙ СЕКТОР

 

ПОНОМАРЕНКО

Вадим Миколайович

завідувач

3-16-60

 

вакансія

провідний спеціаліст

 

Головний спеціаліст апарату райдержадміністрації

(З ПИТАНЬ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ)

 

ГУСЕНКО

Тетяна Олексіївна

головний  спеціаліст

 

 

3-26-74

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ (вул.Перемоги, 1, 3-й поверх, ліве крило)

 

 

ДІГТЯР

Оксана Михайлівна

Начальник відділу

3-37-54

 

 

БУКАТЮК

Ольга Вікторівна

головний спеціаліст

3-22-49

 

КАРБАНЬ

Олександр Михайлович

головний спеціаліст

 

 

ВІДДІЛ ФІНАНСОВО – ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

ТАРАСЕНКО

Людмила Віталіївна

начальник відділу

 

3-25-44

 

ШЕВЧЕНКО

Дарія Ігорівна

головний спеціаліст

3-25-44

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ (вул.Перемоги, 1, 2-й поверх)

 

ЯКІВЕЦЬ

Іван Петрович

начальник

3-12-40

 

НОРКА

Оксана Миколаївна

головний спеціаліст

3-12-40

СЕКТОР МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ЖКГ ТА БУДІВНИЦТВА

(вул.Перемоги, 1, 4-й поверх, праве крило)

 

АБДУЛКАДИРОВ

Рагім Абдулкадирович

завідувач

3-27-45

 

РЕДЬКА

Наталія Григорівна

головний спеціаліст

 

СЕКТОР У СПРАВАХ СІМ′Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

(вул.Перемоги, 1, 4-й поверх, ліве крило)

 

КОВАЛЕНКО

Вікторія Іванівна

завідувач сектору

3-12-72

 

ЯБЛУНІВСЬКИЙ

Володимир Михайлович

головний спеціаліст

3-12-72

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

(вул.Перемоги, 1,  2-й та 3-й поверхи)

 

 

ВЛАСОВА

Світлана Миколаївна 

начальник служби у
справах дітей

3-14-47

 

ЯБЛУЧАНСЬКА

Олена Василівна

завідувач сектору  з питань усиновлення, опіки та піклування

3-26-41

 

вакансія (на період соціальної відпустки)

головний спеціаліст сектору з питань усиновлення, опіки та піклування

3-26-41

 

Чесак

Оксана Сергіївна

головний спеціаліст служби у справах дітей

 

3-26-41

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ (вул.Перемоги, 10)

 

ВАСИЛЕНКО

Тетяна Петрівна

начальник

3-19-81

Головні спеціалісти райдержадміністрації  (з питань цивільного захисту)

 

КРАВЧЕНКО

Анатолій Андрійович

 

ВЕРХОВСЬКА

Наталія Миколаївна

головні  спеціалісти

 

 

3-12-65

 

 

Сектор з питань надання адміністративних послуг

(вул.Гоголя, 31, 2-й поверх)

 

 

ОЛІЙНИК

Вікторія Владиславівна

завідувач

3-38-12

 

СЛІПЧЕНКО

Валентина Олексіївна

 

адміністратор

 

 

 

3-38-12

 

ПОПАДИНЕЦЬ

Анна  Олександрівна

державний реєстратор

3-22-57

 

ЛОБОДА

Віталія Олександрівна

державний реєстратор

3-22-57

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

(вул.Перемоги, 2)

 

МАРЧЕНКО

Сергій Миколайович

 

начальник відділу культури і туризму

3-13-53

 

ПЛЮЙКО

Наталія Вікторівна

головний спеціаліст відділу культури і туризму

3-12-71

3-14-63

ФІНАНСОВЕ  УПРАВЛІННЯ

(вул.Шевченка, 13)

 

КЛИМЕНКО

Тетяна Станіславівна

начальник фінансового

управління

3-13-50

 

 

КРОЛІВЕЦЬ

Світлана Юріївна

заступник начальника

3-11-61

3-14-89

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ І СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

(вул.Перемоги, 8)

 

ІНДЕНКО

Наталія Олексіївна

начальник управління

праці та соціального захисту населення

 

3-11-02

 

 

ЄРМІЛОВА

Ольга Григорівна

заступник начальника управління

 

 

3-16-76

ВІДДІЛ ОСВІТИ     

 

вакансія

начальник відділу освіти

3-12-45

 

ЯКОВЕНКО

Тетяна Володимирівна

головний спеціаліст

3-27-07

УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

(вул.Перемоги, 1)

 

ЮЩЕНКО

Наталія Іванівна

начальник управління

3-18-58

3-14-04 (прийм)

 

РІПКА

Тетяна Василівна

заступник начальника управління

3-17-43

 

Наверх ↑