Відділ ведення Державного реєстру виборців

Шановні виборці!

В структурі Лохвицької районної державної адміністрації створено відділ ведення Державного реєстру виборців.

Відповідно до Статті 2 Закону України “Про Державний реєстр виборців” основними завданнями  відділу є ведення персоніфікованого обліку виборців та складання списків виборців.

Відповідно до Статті 19, 20 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожна особа, якій виповнилось 18 років може звернутись до органу ведення Реєстру:

-  щодо включення до Реєстру;( ст. 19 ЗУ “Про ДРВ”)

- щодо зміни його ідентифікаційних даних;(ст.20 ЗУ “Про ДРВ”)

- щодо зміни виборчої адреси;(ст.20 ЗУ “Про ДРВ”)

- щодо тимчасової зміни місця голосування;(ст.7 пункт 3 ЗУ “Про ДРВ”)

- щодо отримання власних персональних даних, які містяться в Реєстрі.(ст.21 ЗУ “Про ДРВ”)

Звертаємо вашу увагу на те, що у 2019 році відбудуться два види виборів, а саме “Чергові вибори Президента України” та “Чергові вибори народних депутатів України”. Тому, з метою недопущення помилок в списках виборців, або взагалі відсутності ваших даних у списках необхідно звернутися до Органу ведення державного реєстру виборців за адресою:

м.Лохвиця, вул.Перемоги, 1, 3 поверх, ліве крило каб. № 38.

Перевірити свої персональні дані також можна  на сайті ЦВК в розділі “Державний реєстр виборців” за допомогою веб-сервісу “Особистий кабінет виборця”;(www.cvk.gov.ua)

При особистому зверненні при собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Телефони для довідок:

3-37-54 та 3-22-49