Заклади культури Лохвицького району

Версія для друкуВерсія для друку

Інформація

про заклади культури Лохвицького району

 

Повна назва закладу

Адреса закладу, телефон

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

1

2

3

4

Лохвицький районний Будинок культури

37200 м. Лохвиця вул. Перемоги, 2

(05356) 3-14-63, 3-12-71

Тарапата 

Микола Васильович

Лохвицький краєзнавчий музей ім. Г.С. Сковороди

37200 м. Лохвиця  вул. Шевченка, 48

(05356) 3-11-58

Кудряшов

Віктор Володимирович

Меморіальний комплекс воїнам Південно-Західного фронту в урочищі Шумейкове

37232, с. Їсківці

(05356) 9-45-80

Гвоздовський В’ячеслав Павлович

Лохвицька дитяча музична школа ім. І. Дунаєвського

37200 м. Лохвиця вул. Леніна, 52

(05356) 3-14-82

Гончарова

Любов Василівна

Червонозаводська дитяча музична школа

37240,

м. Червонозаводське, вул. Комсомольська, 3

(05356) 3-55-32

Микитенко

Жанна Вікторівна

Лучанська дитяча школа естетичного виховання

37221, с. Лука

 

Малогуб

Ірина Миколаївна

Сенчанська дитяча школа естетичного виховання

37213, с. Сенча

 

Кравченко

Олександр Васильович

Харківецький літературно-меморіальний народний музей ім. А.Ю. Тесленка

37207, с. Харківці

 

Яковенко

Лариса Володимирівна

Червонозаводський міський Будинок культури № 1

37240, м. Червонозаводське, вул.Матросова, 15

(05356) 3-75-75

Чабак

Надія Олександрівна

Червонозаводський міський Будинок культури № 2

37240, м. Червонозаводське, вул. Жукова, 1

(05356) 3-58-58

Величко

Григорій Петрович

Безсалівський

сільський Будинок культури

37206, с. Безсали

 

Писаренко 

Ольга Віталіївна

Бербеницький сільський клуб

37211,

с. Бербениці

 

Кривошей 

Світлана Валентинівна

Білогорільський сільський Будинок культури

37220,

с. Білогорілка

 

Симоненко Антоніна Іванівна

Бодаківський сільський Будинок культури

37260, с. Бодаква

 

Кисла 

Катерина Василівна

Васильківський сільський клуб

37243, с.Васильки

 

Прокопенко 

Ольга Федорівна

Вирішальненський сільський Будинок культури № 1

37263,

с. Вирішальне

 

Купка 

Наталія Юріївна

Вирішальненський сільський Будинок культури № 2

37264,

с. Вирішальне-1

 

Кучер 

Лариса Миколаївна

Гамаліївський сільський клуб

37232,

с. Гамаліївка

 

Миленко Олексій Григорович

Гирявоісковецький сільський Будинок культури

37223, с. Гиряві Ісківці

(05356) 9-31-74

Бахмат 

Анатолій Миколайович

Ісковецький сільський Будинок культури

37232, с. Їсківці

 

Ковбашина 

Олена

Анатоліївна

Корсунівський сільський Будинок культури

37262,

с. Корсунівка

(05356) 9-65-21

Сахно 

Таміла Василівна

Лучанський сільський Будинок культури

37221, с. Лука

(05356) 9-51-16

Черевко

Микола Григорович

Луценківський сільський Будинок культури

37210, с. Луценки

 

Цись 

Ніна Миколаївна

Нижньободаківський сільський клуб

37261,

с. Нижня Бодаква

 

Палаженко 

Лариса Борисівна

Погарщинський сільський Будинок культури

37230,

с. Погарщина

(05356) 9-54-22

Василина 

Микола Іванович

Пісківський сільський Будинок культури

37233, с. Піски

(05356) 9-76-48

Найда 

Людмила

Володимирівна

Свиридівський сільський Будинок культури

37213,

с. Свиридівка

 

Шабадінов 

Віктор Анатолійович

Сенчанський сільський Будинок культури

37213, с. Сенча

(05356) 9-92-45

Пересада

Валерій Григорович

Старохутірський сільський клуб

37224,

с. Старий Хутір

 

Берестовська

Оксана Петрівна

Токарівський сільський Будинок культури

37231, с. Токарі

(05356) 3-62-32

Кибкало 

Світлана

Федорівна

Часниківський сільський клуб

37265,

с. Часниківка

 

Плешинець 

Іван Іванович

Харківецький сільський Будинок культури

37207, с. Харківці

(05356) 9-42-18

Тоцька 

Валентина Петрівна

Юсківський сільський клуб

37222, с. Юсківці

 

Ковшик 

Володимир Васильович

Яблунівський сільський клуб-бібліотека

37252,

с. Яблунівка

 

Колядич 

Ганна

Степанівна

Яхницький сільський Будинок культури

37212, с. Яхники

(05356) 9-66-44

Семенченко Світлана Миколаївна

Яшницький сільський клуб

37214, с. Яшники

 

Коваленко

Оксана Миколаївна

Венславський сільський клуб

37250, с. Венслави

 

Левченко

Анатолій Іванович

Вовківський сільський клуб

37262,

с. Вовківське

 

Жадан 

Світлана Віталіївна

Западинський сільський клуб

37207,

с. Западинці

 

Устинко 

Світлана Григорівна

Млинівський

сільський клуб

37200, с. Млини

 

Карабут 

Людмила Сергіївна

Скоробагатьківський сільський клуб

37232, с. Їсківці

 

Симоненко Тетяна Антонівна

Сокирянський сільський клуб

37206, с. Безсали

 

Шевченко Микола Іванович

Долинківський сільський клуб

37231, с. Долинка

 

Бойко 

Юлія Василівна

Яремівський сільський клуб

37233,

с. Яремівщина

 

Червоненко 

Любов Іллівна

Хрулівський сільський клуб

37260, с. Бодаква

 

Гоєнко 

Христина Михайлівна

Кононівський

сільський клуб-бібліотека

37213,

с. Кононівка

 

Котенко 

Наталія

Михайлівна

Лучківський

сільський клуб-бібліотека

37213, с. Лучка

 

Щербина Зоя

Іванівна

Пісочанський

сільський клуб-бібліотека

37260, с. Пісочки

 

Самойленко

Марія Яківна

Степуцький

сільський клуб-бібліотека

37213,

с. Степуки

 

Киленко Галина

Миколаївна

Мехедівський

сільський клуб-бібліотека

37206,

с. Мехедівка

 

Паранченко 

Галина Іванівна

Засульський

сільський клуб-бібліотека

37213, с. Засулля

 

Білан 

Тетяна

Іванівна

Романихівський сільський клуб-бібліотека

37212,

с. Романиха

 

Гладун 

Ганна Іванівна

Гаївщинський сільський Будинок культури

37243, с. Гаївщина

 

Овсяник 

Лідія Василівна

Ригівський сільський Будинок культури

37250, с. Риги

 

Передрій Олександр Якович

Лохвицька центральна районна

бібліотека

37200

м. Лохвиця

вул. Перемоги, 10

05356

3 – 18 – 06

Пономаренко Людмила Дмитрівна

Лохвицька районна дитяча бібліотека

37200

м. Лохвиця

вул. Перемоги, 10

 

Пономаренко Людмила Дмитрівна

Білогорільська СБФ

37220

с. Білогорілка

 

Нагорна Людмила Миколаївна

Безсалівська СБФ

37206

с. Безсали

 

Панченко Лєна Олексіївна

Бербеницька СБФ

37211

с. Бербениці

 

Чабак Валентина Володимирівна

Бодаквянська СБФ

37260

с. Бодаква

 

Солонець Ніна Іванівна

Вирішальненська СБФ №1

37264

с. Вирішальне

 

Мустіпан Алла Володимирівна

Вирішальненська СБФ №2

37264

с. Вирішальне

 

Мельник Павло Іванович

Васильківська СБФ

37243

с. Васильки

 

Шестун Любов Володимирівна

Вовківська СБФ

37262

с. Вовківське

 

Іващенко Оксана Миколаївна

Гаївщинська СБФ

37244

с. Гаївщина

 

Степаненко Наталія Григорівна

Гамаліївська СБФ

37232

с. Гамаліївка

 

Лихно Тетяна Вікторівна

Гирявоїсківська СБФ

37223

с. Гиряві – Їсківці

 

Ужвій Валентина Миколаївна

Западинська СБФ

37207

с. Западинці

 

Зубан Оксана Михайлівна

Долинківська  СБФ

37232

с. Долинка

 

Хоменко Світлана Григорівна

Їсківська СБФ

37251

с. Їсківці

 

Козлова Галина Іванівна

Корсунівська СБФ

37262

с. Корсунівка

 

Сахно Світлана Станіславівна

Луценківська СБФ

37210

с. Луценки

 

Рудич Світлана Олександрівна

Лучанська СБФ

37221

с. Лука

 

Лучинська Лариса Павлівна

Млинівська СБФ

37223

с. Млини

 

Ралко Алла Миколаївна

Нижньободаківська  СБФ

37261

с. Нижня Бодаква

 

Олексієнко Людмила Вікторівна

Пісківська СБФ

37233

с. Піски

05356

9 – 76 – 48

Шуст Катерина Миколаївна

Погарщинська СБФ

37230

с. Погарщина

 

Савченко Надія Григорівна

Ригівська СБФ

37250

с. Риги

 

Грипась Тетяна Іванівна

Свиридівська СБФ

37213

с. Свиридівка

 

Федоряка Валентина Іванівна

Скоробагатьківська СБФ

37253

с. Скоробагатьки

 

Сімоненко Тетяна Антонівна

Старохутірська СБФ

37224

с. Старий Хутір

 

Берестовська Оксана Петрівна

 

Наверх ↑