затверджено Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Лохвицького району

30 серпня 2016 року рішенням восьмої сесії сьомого скликання була затверджена Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Лохвицького району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та Порядок використання коштів місцевих бюджетів та субвенції обласного бюджету на виконання заходів Програми.

Головною метою зазначеної Програми є  підтримка зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для зростання доходів індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, поліпшення розвитку села та якості життя в сільській місцевості.

Одним із пріоритетних напрямків програми є відшкодування вартості витрат на проведення штучного осіменіння маточного поголів’я великої рогатої худоби в сімейних фермах та ОСГ, які утримують від 3 до 20 корів, шляхом повернення коштів у розмірі 100% вартості послуг.

Згідно затверджених реєстрів власників особистих селянських господарств та сімейних ферм на відшкодування вартості наданих послуг із штучного осіменіння маточного поголів’я великої рогатої худоби станом на 26 грудня 2016 року управлінням агропромислового розвитку Лохвицької районної державної адміністрації перераховано кошти в сумі 11470,00 грн. на рахунки власників ОСГ.