111

Звіти

Версія для друкуВерсія для друку

 

Звіт за 2017 рік

 

Розпорядженням голови райдержадміністрації №23-АГ від 29 червня 2017 року затверджено Антикорупційну програму райдержадміністрації на 2017 рік, визначено квартальну періодичність проведення моніторингу її реалізації та відповідальних виконавців за окремі напрями її реалізації.

Питання антикорупційного спрямування  є предметом постійного розгляду в райдержадміністрації, зокрема: на засіданнях колегії райдержадміністрації (наприклад, 28 лютого), нарадах у голови райдержадміністрації (наприклад, 29 травня, 21 серпня, 19 грудня), оперативно-розпорядчих нарадах у заступників голови райдержадміністрації (наприклад, 23 січня, 21 квітня, 26 липня, 12 жовтня), внутрішніх нарадах та заходах в структурних підрозділах райдержадміністрації, галузевих семінарах та навчаннях.

В Лохвицькій райдержадміністрації до 01 квітня 2017 року повинні були подати декларації різних типів 91 суб’єкт. Декларації подали всі суб’єкти та своєчасно. Найперша декларація за 2016 рік була подана 29 січня 2017 року, остання – 29 березня 2017 року.

Протягом 2017 року додатково 4 суб’єкти мали подати декларацію перед звільненням (подано своєчасно) та 4 кандидати на посади державних службовців    (подано своєчасно).

Підсумки      роботи        щодо       своєчасності    та   повноти      подання е-декларацій було розглянуто на нараді у голови райдержадміністрації 29 травня 2017 року.

Випадків притягнення до відповідальності за порушення антикорупційного законодавства не було.

Державні службовці райдержадміністрації письмово ознайомлені із загальними правилами етичної поведінки державних службовців, у т.ч. щодо політичної нейтральності, неупередженості, компетентності та ефективності, а також із необхідністю повідомляти Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані та про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента.

Забезпечено функціонування, ведення та своєчасне оновлення веб - сторінки, а також доступ громадськості для ознайомлення та обговорення місцевих програм та проектів нормативно-правових актів шляхом їх розміщення на офіційному сайті райдержадміністрації.

Доступ громадськості до інформації про діяльність  райдержадміністрації забезпечено через:

- безпосередній контакт (звернення та запити на інформацію);

- веб-сторінку райдержадміністрації (рубрики «Новини» та «Анонси»);

- портал  i.Gov.ua.

Забезпечено якісний добір та розстановку кадрів на засадах неупередженого конкурсного відбору. Протягом року проведено 10 конкурсів, учасниками яких стали 12 осіб. Інформація щодо всіх етапів конкурсу, його учасників розміщена на офіційному сайті райдержадміністрації та на сайті Національного агентства з питань державної служби.

         На виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури у березні 2017 року відбулася конкурсна процедура відбору на посаду керівників закладів культури.

Всі роботи  і  послуги за державні  кошти   здійснюються лише після проведення  тендерів  та електронної  системи державних  закупівель РгоZогго.

Проведено роботу щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Зокрема, розроблено пам’ятки щодо попередження конфлікту інтересів (для членів конкурсної комісії та окремо  для посадових осіб, які займають керівні посади в райдержадміністрації).

На сайті райдержадміністрації створено рубрику «Запобігання корупції», де з-поміж іншого розміщено довідкові та методичні матеріали антикорупційного характеру, а саме:

- Методичні рекомендації щодо подання декларацій в електронному вигляді;

- Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб;

- Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав  з метою запобігання конфлікту інтересів тощо.

Інформація щодо місцевих бюджетів та їх виконання щомісяця розміщується на офіційній веб-сторінці райдержадміністрації (http://lohvica.adm-pl.gov.ua/) – вкладка «Діяльність райдержадміністрації» (наприклад, рубрики «Бюджетна прозорість», «Державні закупівлі», «Соціально-економічний розвиток»).

Звернень на предмет зловживань службовим становищем, вчинення корупційних та економічних правопорушень посадовими особами до райдержадміністрації не надходило.

          Протягом 2017 року в Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищили кваліфікацію 15 осіб з числа працівників райдержадміністрації.

           Забезпечено роботу щодо  прозорості процедур закупівель товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти, зокрема, в частині оприлюднення даних згідно з законом на e-data, офіційній веб-сторінці райдержадміністрації (вкладка «Державні закупівлі»), використанням системи ProZorro.

 

 

Наверх ↑