ЗА I КВАРТАЛ Ц.Р. ВСТАНОВЛЕНО ПОНАД 860 МВТ НОВИХ ПОТУЖНОСТЕЙ ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ, ЩО БІЛЬШЕ, НІЖ ЗА ВЕСЬ 2018 РІК!

Лише за 3 місяці ц. р. введено 862 МВт нових потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел. Це більше, ніж за весь 2018 рік (848 МВт).

Завдяки новим потужностям в український ринок залучено ще близько 730 млн євро інвестицій за вказаний період.

Так, за I квартал встановлено:

- 684 МВт СЕС;

- 173 МВт ВЕС;

- 5 МВт біогазових установок;

- 0,1 МВт малих ГЕС.

Загалом, за останні 5 років введено майже 2200 МВт нових об’єктів, які виробляють «чисту» електроенергію.

У зазначені потужності інвестовано близько 2 млрд євро.

Таким чином, завдяки розвитку відновлюваної енергетики в Україну надходять значні обсяги інвестицій,  що не лише роблять її енергетично незалежною, а й покращують економіку, екологію, а також добробут громад.

На часі – прийняття законопроекту від 05.12.2018 № 8449-д щодо переходу на новий механізм стимулювання впровадження «зелених» проектів – аукціони.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності